نماینده مردم شهرستان پاکدشت در مجلس شورای اسلامی :ایجاد ۱۵هزار شغل با احداث پیشرفته ترین میدان میوه و تره بار در پاکدشت

نماینده مردم شهرستان پاکدشت در مجلس شورای اسلامی :ایجاد ۱۵هزار شغل با احداث پیشرفته ترین میدان میوه و تره بار در پاکدشت

نماینده مردم شهرستان پاکدشت در مجلس شورای اسلامی از احداث پیشرفته ترین میدان میوه و تره بار کشور در این شهرستان خبر داد و گفت: با اجرای کامل آن 15 هزار فرصت شغلی ایجاد می شود.

محمد قمی گفت: میدان میوه و تره بار پاکدشت که با اجرای کامل به بزرگ ترین و مجهزترین مرکز خاور میانه تبدیل می شود با اعتباری بالغ بر 5 هزار میلیارد ریال احداث شده و بیش از 15 هزار فرصت شغلی مستقیم و غیر مستقیم ایجاد می کند.

وی افزود: این مرکز به سیستم سردخانه، سورتینگ میوه، مرکز بسته بندی، صنایع تبدیلی و مرکز تجاری مجهز خواهد شد.

جاده قدیمی راه ابریشم که زمانی محل گذر کاروان های تجاری شرق آسیا به سمت اروپا بود، می تواند به یک برند تجاری تبدیل شود تا به این واسطه رونق تجاری در جنوب شرق استان تهران ایجاد شود.

وی افزود: شهرستان های جنوب شرق استان تهران نظیر ورامین و پاکدشت و شهر ایوانکی از توابع استان سمنان محصولات کشاورزی متنوع و با کیفیتی تولید می کنند که عرضه این محصولات به مرکز عرضه میوه و تره بار مجهز و پیشرفته ای نیاز دارد.

وی اظهار کرد: مزیت های شهرستان پاکدشت از جمله نزدیکی به پایتخت و قرار گرفتن در جاده ترانزیت شرق کشور شرایطی را ایجاب کرده که این مرکز میوه و تره بار در این شهرستان جانمایی و احداث شود.

قمی اظهار کرد: با برنامه ریزی صورت گرفته، کالاهای میدان میوه و تره بار پاکدشت از داخل و خارج از استان تهران تأمین می شود تا در فصول مختلف سال، مایحتاج مردم تأمین شود.

وی تصریح کرد: به منظور حمایت از تولید کنندگان و کشاورزان منطقه جنوب شرق استان تهران، کالاهای میدان میوه و تره بار با اولویت کشاورزان منطقه تأمین می شود./ایرنا

لینک خبر:    /http://www.irna.ir/tehran/fa/News/82351136

تمامی حقوق این سایت برای شرکت آرتاپارس پاکدشت محفوظ است. طراحی و بهینه سازی در طراحی سایت جهش